⚠️ PAS OP: Onterechte schadeclaims achteraf en borg kwijt!
Huur hier absoluut GEEN bus, of zorg dat je werkelijk van ALLES vooraf en achteraf haarscherpe foto's en filmpjes maakt, want ze maken misbruik van de situatie om je borg achter te houden.
Wij hebben hier een bus gehuurd en deze netjes ingeleverd. Pas TWEE dagen later kregen we ineens te horen dat er 'takschade' (krassen) op zou zitten. Wij wisten van niks, maar zijn netjes gaan kijken, mét een onafhankelijke schade-expert. Die stelde vast dat het om oppervlakkige lakbeschadigingen gaat die met een beetje polijsten (kosten: € 80,- tot € 100,-) direct weg zijn.
Vervolgens begint de medewerker (Dennis) ineens te claimen dat er ook deuken door ons toedoen in zouden zitten. De bus zat bij de start al vol met schade, maar er wordt voor het gemak maar van uitgegaan dat wij dit hebben gedaan. Bewijs (zoals een officiële offerte van een garage of 'vóór en ná' foto's) kan of wil hij niet overleggen, en we mochten niet eens mee naar de garage.
Het dieptepunt? De bedragen die hij roept wisselen continu (eerst € 3000,-, toen ineens € 1000,- tot € 1500,-) én hij zegt ijskoud: "Ik ga de bus hier niet van laten maken, maar ik bewaar het geld voor het geval dat ik de bus ooit laat maken." Dit is pure zakkenvullerij over de rug van de klant.
Onprofessioneel, onbetrouwbaar en totaal niet transparant. Bespaar jezelf een hoop administratieve ellende en onterechte kosten, en ga ergens anders heen!
Bezoek Oscar Reviews over Oscar